Hizmetlerimiz

İş dünyasında stil ve dizayn günlük modanın aksine kültürel ve sosyal etkenlerden farklı olarak kulanım rahatlığı ve farklı iş kollarının hizmet verdiği ortama göre şekillenmektedir. T-teks olarak biz, oluşturduğumuz stil ve dizaynlarda öncelikle, kıyafetin kullanılacağı ortamı ve hizmet alanını dikkate alıyoruz. Bunun yanında sektörün ve iş elbisesini kullanacak personelin çalışma ortamındaki rahatlığını dikkate alarak firmalara ve kurumlara özel tasarımlar geliştirmekteyiz.

 
 

Tasarımcılarımızın her müşterimize özel olarak tasarladıkları iş kıyafetlerini, ileri teknoloji makine parkurumuz ve alanında uzman terzilerimizle hatasız ve kaliteli dikim işlemini gerçekleştirmekteyiz.
 
 
t-teks_kumas_ve_renkler_tekstil

Kumaş ve renk seçimlerini sektörel özellikler, mevsim ve firmaların kurumsal renklerine göre yapıyoruz. Firmaların hizmet verdiği sektöre göre kumaşların türünü belirliyoruz. Mevsimsel durumlara göre yazlık ve kışlık iş kıyafetleri için farklı kumaşlar kullanıyoruz. Renk seçimlerimizi firmaların kurumsal kimliklerine ve sektörel normlara göre yapıyoruz.

 

 

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda iş elbiselerinin üzerine emprime baskı, sıcak transfer, ofset baskı, dijital baskı kullanarak, firmaların logolarını veya talep ettikleri görselleri uyguluyoruz.
 
 

İş elbiselerine uyguladığımız nakışları, firmaların kurumsal kimliklerine sadık kalarak ileri teknoloji ürünü makinalar ve ustalarımızla gerçekleştirmekteyiz. Detaylı ve ince işçilikleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Firmalara veya kurumlara özel oluşturduğumuz özgün dizaynlarımızın kalıpları alınıp, kesim işleri tamamlandıktan sonra seri üretimine başlanır. Tüm tasarımlarımız veri bankamızda saklanmaktadır.

 
 

Müşterilerimiz için her zaman kaliteli hammadde kullanımını tercih ediyoruz.  Ayrıca üretim süreci tamamlanan iş elbiselerini sevk etmeden önce uzmanlarımız tarafından dikkatli bir kalite kontrol sürecinden geçirilir.

 

 

İş elbiselerinde kullanılmak üzere veya farklı kullanımlar için herhangi bir logoyu veya detayı etiketlendirerek özelleştirme imkanı sunuyoruz.

 

 

T-Teks olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin sevkinde ve kullanım öncesinde zarar görmemesi, temizliğini muhafaza etmesi için özel paketleme işlemi uygulamaktayız.