Xidmetlerimiz

stil ve dizayn copy

İş dünyasında terz ve dizayn gündelik debden ferqli olaraq medeni ve sosial faktorlara göre deyil, istifade rahatligi ve müxtelif iş sahelerinin xidmet gösterdiyi mühite göre müeyyenleşdirilirr. T-teks olaraq biz,esasen erseye getirdiyimiz dizaynlarda qiyafetlerin istifade olunacağı mühite ve xidmet sahesine diqqet edirik. Bununla yanaşı ferqli iş sektorlarında işçilerin çalışdıqları mühitde özlerini rahat hiss etmelerini temin etmek üçün firma ve teşkilatlara eksklyuziv dizaynla iş qiyafetleri hazırlayırıq.

Dizaynerlerimizin müşterilerimiz üçün eksklyuziv olaraq hazırladıqları iş qiyafetlerinin tikiş işleri yüksek texnologiyalı tikiş maşınlarında tecrübeli mütexessislerimiz terefinden deqiqlikle ve keyfiyyetle yerine yetirilir.

 

kumaş ve renkler copy

Uyğun materiyalı ve rengleri çalışacağımız sektörün xüsusiyyetlerini,mövsümü ve firmaların temsili renglerini nezere alaraq seçirik. Firmaların xidmet gösterdiyi sektordan asılı olaraq parça novlerini müeyyenleşdiririk. Mövsümlere uyğun , yay ve qış iş qiyafetleri üçün ferqli materiallardan istifade edirik. Rengleri firmaların quruluş terzine ve sektör normalarına uygun olaraq seçirik.

 

baski-ve-uygulamalar-copy

Müşterilerimizin telebi ile iş qiyafetlerinin üzerinde emprime çap,termotransfer(isti köçürme), ve dijital çapdan istifade ederek firma loqotipleri yaxud teleb etdikleri vizuallıqları eks etdiririk.

Nakis-az

İş qiyafetlerine tetbiq etdiyimiz naxış işlerini firmaların quruluş terzini göz önünde tutaraq yüksek texnologiyalı maşınlar ve tecrübeli ustalarımız vasitesile heyata keçiririk. İnce detallı işler xüsusi deqiqlikle yerine yetirilir.

 

CAD Still ve kesim copy

Firmalar ve teşkilatlat üçün eksklyuziv olaraq hazırladığımız özünemexsus, individual dizaynların modelleri alınaraq kesim işleri bitdikden sonra kütlevi istehsala başlanılır. Hazırladığımız bütün dizaynlar melumat bazamızda saxlanılır.

kalite kontrolü copy

Biz müşterilerimiz üçün yalnız keyfiyyetli xammaldan istifade edirik.Bundan elave istehsaldan çıxmış iş qiyafetleri ünvana gönderilmeden evvel mütexessislerimiz terefinden keyfiyyet nezaretinden keçirilir.

etiketleme copy

İş qiyafetlerinde ve ya ferqli yerlerde istifade etmek üçün her hansı bir loqotipi ve ya detalı markalaşdıraraq özelleşdirmek ımkanlari teklif edirik.

T-Teks olaraq biz,istehsal etdiyimiz mehsulların teslimatı zamanı ve istifadeye qeder temizliyinin qorunub saxlanması, zerer görmemesi üçün xüsusi qablaşdırmadan istifade edirik.